Buď vítán na hlavní stránce Gormitů!

Máš-li chuť mezi nás přijít, pobavit se, získat nové kamarády a dozvědět se něco o Gormitech - pánech lidstva, pak jsou tyto stránky určeny právě pro tebe!

Realizuj své sny a budeš odměněn.

Naskytla se možnost uspořádat pro znevýhodněné děti a děti z Dětského domova Ozdravný pobyt v přírodě, kde bude hlavní téma Gormiti. Výzva pro všechny fandy této karetní hry! Napiš nám možný název či motto pro tuto akci konanou ve Starém Hraběcím. Nejlepší příspěvek či nápad odměníme skvělým Gorm dárkem od e-shopu EP-Line. Za všechny příspěvky předem děkujeme.

Legouš míří do DDM a ZŠ

Gormiti miří opět do tvých lavic, kroužků a diářů! Ano, už je to tak. Již téměř třetím rokem jsme s Vámi a rádi pro Vás organizujeme skvělé akce i turnaje. Pokud máš zájem a chceš se s námi stát kamarádem Gormitů, navštiv některé z DDM či ZŠ a zkus oslovit místní vedení, předej na nás kontakt. Vše je jen ve tvých rukou, Planetky! gormit.pokemon@seznam.cz

Sjeď ostrov Gorm na mopedu!

A je tu 1. Gorm Moto sraz v ČR! Neváhejte a dojeďte si do Hořátve u Nymburka dne 17.6.2012 pro trofej v karetní hře Gormiti anebo si užíjte skvělý den v sedle mopedů, čtyřkolek či motorek s občerstvením, ohýnkem, pitím a skvělými PokéGorm dárky na přivítanou. Čeká na Vás i spanilá jízda a teréní vložka s Lávovými Gormity. Jedná se o jednodenní akci pro dospělé i děti, vstup zdarma i pro hráče Gormiti. Zábava na vlastní nebezpečí a Vaší spokojenost. Místo konání dům č.p. 59. Těšíme se na Vaší účast!

Super akce na obzoru - Vemte děti na Gorm!

Chceš zažít nevšední Den Dětí? Stav se v sobotu 2. 6. 2012 od 12.00-17.00hod. v Praze 3, Zahrádky Žižkov a objev meziprostorovou trhlinu na ostrov Gorm! Čeká na tebe príma program nejen pro děti. Více v časopisu GORMITI č. 20.


4 novější aktuality ...  4 starší aktuality ...