Buď vítán na hlavní stránce Gormitů!

Máš-li chuť mezi nás přijít, pobavit se, získat nové kamarády a dozvědět se něco o Gormitech - pánech lidstva, pak jsou tyto stránky určeny právě pro tebe!

Odměna pro každého-najdi Gormity

Pokud vedeš nebo docházíš či víš o nějakém Gormiti klubu či turnaji ve tvém okolí prosím napiš nám. Po ověření je pro Tebe i tvůj herní klub připraven tématický dárek a bedeš zařazen po bok našich bojovníků za Gorm. Gormiti dobra a zla spojí své síly proti proradnému Mugorovi!

Nymburský ostrov Gorm

V Nymburce je také ostrov, ale nežijí tu jen Gormiti. Je to ostrov na řece Labi blízko centra města a opravdu jsou tu tajemné zajimavé okamžiky v zákoutích lesů, parku, mokřad a cestiček. Již proto se sem často vypravují bojovníci Gormu, aby zde našli stracený klid a energii (les, vzduch, země, voda). Scházíme se každý neprázdninový čtvrtek od 13.15-14.30hod. v Základní škole speciální Nymburk (www.zsdd.cz), kde se na Tebe těší až 10 hráčů a bojovníků Gormu. Pod vedením Legouše (Otakar Šafařík). Hraní v DDM Nymburk a Kolín i v Mateřském centru Svítání je ukončeno.

Turnaj Gormitů může začít

V předešlých sekcích 7-1, lze naléz herní pravidla pro turnajovou hru Gormiti, pokud jsou nějaké nejasnosti či jasnosti, dejte prosím vědět, Legouš odpoví! Firma Ep-Line a Řitka video, pro turnaj chystá novou serii, již brzy na ostrově Gomitů.

Herní pravidla - 7.

Stane-li se, že hráči nejsou schopny se porazit navzájem, rozhodne náhlá smrt, ta spočívá v hraní nové hry, ale pouze s jednou vybranou kartou. Vše je stejné jako při normální hře a vítězí opět hráč s větším skóre. Pokud je to opět pat, hra je nerozhodně. Hra je opravdu jednoduchá a má mnoho variant a možností hry, tato je hratelná na našem kroužku a používaná na turnajích. Samozřejmě každá hra má svůj vývoj.


  4 starší aktuality ...