Buď vítán na hlavní stránce Gormitů!

Máš-li chuť mezi nás přijít, pobavit se, získat nové kamarády a dozvědět se něco o Gormitech - pánech lidstva, pak jsou tyto stránky určeny právě pro tebe!

Herní pravidla - 2.

Po pečlivém vybrání 6 karet ze stejné série, gormitů a přiložením hrací mapy Gormu se můžete poohlédnout po soupeři, který je přístupný ke hře a vlastní stejnou sérii originálních karet neohrožených vládců přírody. Série nejdou mezi sebou kombinovat, z důvodu síly karet a volby postav. Pokud je vše připraveno, zamíchejte své karty a položte je obrázky dolů vedle sebe do řady před hrací mapu, soupeř udělá to samé z druhé strany mapy, naproti vám.

Herní pravidla - sekvence 1.

Turnajový Gorm zápas-pravidla hry: Hra spočívá ve vybrání svých oblíbených gormitských karet a postav, postavy musí odpovídat kresbě na kartičkách. Vhodné karty jsou především od firmy EP-Line, jelikož mají oficiální český překlad, ale bohužel existuje i mnoho napodobenin, které jsou spíše vhodnější pro pokročilé hráče či vyměňování. Také existuje mnoho různých sérií, hlavně v zahraničí, ale cizojazyčně.

Pravidla - Gormiti turnajový zápas

Ano, již tomu bude tři roky, kdy se objevil web s názvem Trenér Pokémonů & Gormiti. K této příležitosti !já! Legouš připravil pásmo herních pravidel pro turnajový zápas, oficiální-český-srozumitelný-první. Jen pro Vás, Tebe a celý PokéGorm. Cílem bude naučit pravidla a vybavit hráče skvělou taktiku pro turnaj v hernách po celé ČR. Seznam heren bude později uveřejněn na našem webu. Pokud ti je 5 a více let, neváhej a zapoj se mezi nás.

S Pokémony za Gormity-Staré Hraběcí

Děkujeme všem, kteří podpořili a připojili své nápady, motta i přidali ruku k dílu, tak, aby se mohl uskutečnit Ozdravný pobyt v přírodě ve Starém Hraběcím 2013 s dětmi ze ZŠ Speciální a Dětského domova Nymburk. Výtězný název pro tento projekt se stal díky Péťovi z Hořátve, který ho nazval "S Pokémony za Gormity". Vítězi děkujeme a předání slíbených cen proběhlo ve Starém Hraběcím, kde jsme prožili děštivé, skvělé a fajn dovádění s Gormity a Pokémonem od 25. do 31.5.2013. Brzy uvidíme fota!


4 novější aktuality ...  4 starší aktuality ...