Buď vítán na hlavní stránce Gormitů!

Máš-li chuť mezi nás přijít, pobavit se, získat nové kamarády a dozvědět se něco o Gormitech - pánech lidstva, pak jsou tyto stránky určeny právě pro tebe!

Herní pravidla - 6.

Informace na závěr, pokud někdo má například dvě poslední karty obrácené obrázkem dolů a hodí třeba trojku, počítá každou svou kartu od jedné do požadovaného počtu, takže třeba na padlou trojku, mu vyjde první karta a stou pak hraje. Pokud mají hráči stejné součty, hrají nerušeně dál další hru, s tím, že karta je otečená a válečník je ve středu herní plochy. Po opětovném součtu, vyhrává ten s vyšším počtem.

Herní pravidla - 5.

Každá karta obsahuje číslo a i každý Gormit má své číslo na noze, to se sečte a výsledek se porovná se soupeřem, prohrává ten s menším skórem. Jeho karta se neobrací zpět do původní polohy a Gormit je vyřazen ze hry, položí se třeba na svou kartu na záda. Vítěz pokračuje ve hře se svým Gormitem, umístí vše do původní polohy. Opět se hází a hraje stejným způsobem, pokud někdo nemá žádného Gormita je poražen a nemůže se stát vládcem Gormu.

Herní pravidla - 4.

Pokud je vše na svém místě, může začít bitva o vládce Gormu mezi Gormiti, vládci přírody. Potřebujete však ještě maličkost, hrací kostku (1-6)! Ta slouží k určení, jaká karta se otočí z leva do prava. Kdo hází tak otáčí svojí kartu. Karta musí zobrazovat název, obrázek a útočnou sílu Gormita, po zjištění o jakého bojovníka jde, ho najdete a čekáte s ním na hrací mapě, jak dopadne váš soupeř při stejném postupu hraní hry. Pokud vše dopadne dobře měl by soupeř dodat svého Gormita také na hrací plochu, zhruba u prostřed mapy. Neohrožení vládci přírody se setkají při nelítostném boji, který však spočívá v poměření sil obou Gormitů a jak?

Herní pravidla - 3.

Karty samozřejmě neukazujete soupeři a postavičky v klidu vyčkávají na svou chvíli, ta příjde ve chvíli, kdy si určíte kdo začne jako první hrát (kostka, mince,...). Po upřesnění, si vítěz dá schované postavičky před své kartičky na hrací plochu mapy. Po té to samé udělá i soupeř, samozřejmě vy ani on neví, kde máte jako kartu a tudíž není schopen si strategicky umístit silnou kartu, dle vašich postaviček Gormitů.


4 novější aktuality ...  4 starší aktuality ...