Buď vítán na hlavní stránce pokémonů!

Máš-li chuť mezi nás přijít, pobavit se, získat nové kamarády a dozvědět se něco o Trenérech pokémonů, pak jsou tyto stránky určeny právě pro tebe!

Poké turnaj Praha

Doražte na 2. turnaj do série, dne 11.3. od 12:00, registrace od 11:30, Černý rytíř - Praha, Za Poříčskou branou 21, 186 00 Praha 8. Vstupné: 100,- a

My chytáme Pokémony dál!

Právě vyhasla jedna ze skvělých Poké internetových stránek --- Pokéworld Praha ---. Všichni smutníme a doufáme, že se objeví nástupce této skvělé web domény českého Pokémon hraní. Správcem byl zasloužilý mistr a trenér Pokémonů /Snox/ T. Cícha. Důvod ukončení jsou patrně organizační potíže s komunitou a neshody v názorech na Poké hraní v ČR. Vše ostatní funguje dle stávajicích kritérií a lze nalézt na stránkách www.hraju-pokemon.cz. Náš web PokéGorm to nijak neovlivnilo a je stále aktivní!

Připoj se k nám a vyhraj!

V DDM Kolín a Nymburk probíhá odstávka lig, ale už nyní se těšíme na Vaší účast i Pokémony od příštího školního roku. Tedy od září opět na shledanou! V současné době je v provozu liga (zájmový kroužek při Spec. ZŠ Nymburk).

páteční Rumble Praha - report

Dne 17.2.2012 v 15.00hod. se uskutečnil akční nenaplánovaný Poké Rumble turnaj, který však měl úžasný ohlas a skvělé ceny pro všechny. Vstupné bylo 50,-Kč na kolo a hrálo se o boostery BW Next D. s dotací 6 kusů na hráče. A nejlepší získal i sedm sáčků + kusovky. Celkem nás tam bylo 8 a pár přihlížejících. Úžasná atmosféra v herně Černý Rytíř Praha byla také doplněna oslavou sedmých narozenin Poké synka z Nymburka. Děkujeme, že jste přišli! Děkujeme také sponzorům a příznivcům našeho webu i sběrateslkých her.


4 novější aktuality ...  4 starší aktuality ...