Buď vítán na hlavní stránce pokémonů!

Máš-li chuť mezi nás přijít, pobavit se, získat nové kamarády a dozvědět se něco o Trenérech pokémonů, pak jsou tyto stránky určeny právě pro tebe!

1. Poké Moto sraz

A je tu 1. Poké Moto sraz v ČR! Neváhejte a dojeďte si do Hořátve u Nymburka dne 17.6.2012 pro trofej v karetní hře Pokémon anebo si užíjte skvělý den v sedle mopedů, čtyřkolek či motorek s občerstvením, ohýnkem, pitím a skvělými Poké dárky na přivítanou. Čeká na Vás i spanilá jízda a teréní vložka s písečnými Pokémony. Jedná se o jednodenní akci pro dospělé i děti, vstup zdarma i pro hráče Pokémon. Zábava na vlastní nebezpečí a Vaší spokojenost. Místo konání dům č.p. 59. Těšíme se na Vaší účast!

Turnaj Praha

V sobotu dne 2.6.2012 se koná 5. turnaj Poháru ČR v herně Černý Rytíř Praha-Florenc. Poké formát modified. Vstupné 100,- Kč a vstup od 11.00hod. Přijď a staň se vítězným trenérem Pokémonů!

Odkaz na nový Poké web

http://pokemon.theamazingrace.cz/ i zde najdeš skvělé informace o karetní hře Pokémon a néjen o ní. (náhrada za populární web PokéWorld Praha).

Nákup a prodej kusových Poké karet

www.pokemoncards.cz, i zde nalezneš spoustu zajímavých zpráv ze světa Pokémon. A hlavně nabídku svělých Poké kusovek za rozumnou cenu. Kup si svojí oblíbenou kartu do svého balíčku vítězství!


4 novější aktuality ...  4 starší aktuality ...