Buď vítán na hlavní stránce pokémonů!

Máš-li chuť mezi nás přijít, pobavit se, získat nové kamarády a dozvědět se něco o Trenérech pokémonů, pak jsou tyto stránky určeny právě pro tebe!

Ozdravný pobyt v přírodě 2013

Děkujeme všem, kteří podpořili a připojili své nápady, motta i přidali ruku k dílu, tak, aby se mohl uskutečnit Ozdravný pobyt v přírodě ve Starém Hraběcím 2013 s dětmi ze ZŠ Speciální a Dětského domova Nymburk. Výtězný název pro tento projekt se stal díky Péťovi z Hořátve, který ho nazval "S Pokémony za Gormity". Vítězi děkujeme a předání slíbených cen proběhlo ve Starém Hraběcím, kde jsme prožili děštivé, skvělé a fajn dovádění s Gormity a Pokémonem od 25. do 31.5.2013. Brzy uvidíme fota!

Výzva pro tebe, vymysli motto a vyhraj!

Naskytla se možnost uspořádat pro znevýhodněné děti a děti z Dětského domova Ozdravný pobyt v přírodě, kde bude hlavní téma Pokémon. Výzva pro všechny fandy této karetní hry! Napišnám možný název či motto pro tuto akci konanou ve Starém Hraběcím. Nejlepší příspěvek či nápad odměníme skvělým Poké dárkem od e-shopu www.blackfire.cz. Za všechny příspěvky předem děkujeme.

Hurá do DDM-ek

Pokémon miří opět do tvých lavic, kroužků a diářů! Ano, už je to tak. Již téměř třetím rokem jsme s Vámi a rádi pro Vás organizujeme skvělé akce i turnaje. Pokud máš zájem a chceš se s námi stát kamarádem Pokémonů, navštiv některé z DDM či ZŠ a zkus oslovit místní vedení, předej na nás kontakt. Vše je jen ve tvých rukou, Pokébal!

1. Poké Moto sraz

První Poké sraz se kvapem blíží, nájezd a zahájení akce 13.00hod., 17.6.2012(neděle)! Prezentace a uvítání účastníků 13.00-13.30hod., zahájení Poké turnaje 13.00-15.00hod., ukázka strojů s vyjížďkou 15.00-17.00hod., příprava buřtíků a jejich konzumace 17.00-18.00hod., ocenění účastníků a ukončení akce 19.00hod..


4 novější aktuality ...  4 starší aktuality ...